Reference

Napište nám, jak jste byli s námi spokojeni

 
 
 
 
Pole s * jsou povinná.
Váš E-mail nebude zveřejněn.
10 entries.
Lenka Chroustová, NMS Market Research - oslava 20. narozenin na střeše lucerny Lenka Chroustová, NMS Market Research - oslava 20. narozenin na střeše lucerny
Díky Esferas kvartetu za to, že na našich firemních narozeninách zpříjemnili nám i našim hostům slavnostní večer na střeše lucerny! Díky dokonalému pochopení toho, co bychom potřebovali, dodali naší akci ještě větší punc originality a profesionality. Všichni jsme byli z vystoupení tohoto uskupení nadšeni a za sebe musím pochválit i bezproblémovou komunikaci s paní Janou Marešovou, se kterou se lze s úsměvem dohodnout na všem. Ještě jednou děkuji!
monika hrubá monika hrubá
Byli jsme nadšeni! Profesionálním přístupem, který ale neztrácí lehkost a radost. Navíc jsou schopni přenést klasiku i do nekonvenčních prostředí, takže kromě klasických hudebních salónů jsou schopni vytvořit stejnou kvalitu a zážitek i na zahradě nebo - jako u nás, v zahradě pražského vnitrobloku. Velké díky, byli jste skvělí.
Monika a David Monika a David
Členové Esferas kvarteta pro nás vykouzlili naprosto báječnou hudební produkci a atmosféru na naší svatbě 5. 5. 2018 v Brandově, za což bychom jim velice rádi poděkovali. Především děkujeme Janě za skvělou komunikaci a za pomoc při výběru vhodných skladeb. Vřele Esferas kvarteto doporučujeme, jsou to opravdu profesionálové!!!
Ceny NPÚ Patrimonium pro futuro Ceny NPÚ Patrimonium pro futuro
Tamara Hegerová: Děkujeme Esferas kvartetu za skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili na slavnostním předávání Cen NPÚ na zámku v Bučovicích. Byli jsme nadšení a s profesionálním přístupem maximálně spokojení.
Vystoupení na lodi Vystoupení na lodi
Veronika Říčková: Kvarteto Esferas svým vystoupením včera zpestřilo výroční oslavu našeho klienta. Hudebníci hráli na lodi, díky nim byla atmosféra na oslavě jedinečná. Hosté si poslechli známé skladby v aranžmá smyčcového kvarteta, všem se to líbilo. S paní Janou bezproblémová spolupráce, hudebníci jsou absolutní profesionálové. Vřele doporučuji.
Kvarteto na 9. společném setkání učitelů u krajanů a lektorů češtiny v zahraničí dne 3. 8. 2017 Kvarteto na 9. společném setkání učitelů u krajanů a lektorů češtiny v zahraničí dne 3. 8. 2017
Olga Vlachová: Kvarteto vystoupilo v Domě zahraniční spolupráce u příležitosti letošní největší akce v rámci Programu podpory českého kulturního dědictví v zahraničí. Jeho vystoupení se vyznačovalo naprostou profesionalitou a skvělou atmosférou. Organizace, domluva na výběru repertoáru a samotné provedení bylo naprosto bez problémů. Děkujeme a všem zájemcům o kvalitní hudební vystoupení vřele doporučujeme.
Petra Petra
Firemní akce: Kvarteto jsme měli na firemní akci, kterou velmi příjemně doplnili. Byli jsme moc spokojení a určitě doporučujeme dál!
Svatba Svatba
Jana: Kvarteto nám hrálo loni na svatbě a všichni svatebčané byli nadšení! Vynikající domluva, organizace, pomoc s výběrem hudby.. Děkujeme a rozhodně bych všem doporučila.
Universum Awards 2016 Universum Awards 2016
Irena Rákosová: S kvartetem a Janou spolupracuji už třetím rokem a vždy vše šlape bez problémů. Každý rok mají nový repertoár, letos jsme pro konferenci zvolili moderní pop a rock písně, které skvěle navodily atmosféru. Děkujeme a doporučuji 🙂
Senát, Praha Senát, Praha
Kvarteto jsme poprosili o vystoupení na udílení cen v Senátu, téma bylo filmové melodie, naprostá spokojenost.
Domluva bez problémů, vystoupení na jedničku. Děkujeme ještě jednou.