Reference

Napište nám, jak jste byli s námi spokojeni

 
 
 
 
Pole s * jsou povinná.
Váš E-mail nebude zveřejněn.
12 entries.
Viktorie Sládková, Centrum paliativní péče, 2. 10. 2019 Valdštejnský palác Viktorie Sládková, Centrum paliativní péče, 2. 10. 2019 Valdštejnský palác
Jana, Jan, Nikola a Ivana – to je Esferas kvarteto. Sehraný tým mladých hudebníků oplývající nesmírným talentem, který jde ruku v ruce s profesionalitou a velmi příjemným vystupováním. Jejich repertoár je velmi široký a tak si každý z posluchačů přijde na své. Pro nás a naše hosty vytvořili nezapomenutelnou atmosféru na naší významné akci ve Valdštejnském paláci dne 2. října 2019. Velmi vám za to děkujeme!
Robyn, WLSA conference, 19.7. Augustine Hotel Robyn, WLSA conference, 19.7. Augustine Hotel
Esferas Kvarteto - I would like to thank you for playing at the WLSA College Admissions Network Reception at the Augustine Hotel in Prague. To match the beautiful setting and ethos of the evening, we were searching for performers that could enhance the environment and bring a sense of sophistication, but also an element of fun and light-heartedness. You achieved that and it was a pleasure to have you play. I would recommend you for any event.
Lenka Chroustová, NMS Market Research - oslava 20. narozenin na střeše lucerny Lenka Chroustová, NMS Market Research - oslava 20. narozenin na střeše lucerny
Díky Esferas kvartetu za to, že na našich firemních narozeninách zpříjemnili nám i našim hostům slavnostní večer na střeše lucerny! Díky dokonalému pochopení toho, co bychom potřebovali, dodali naší akci ještě větší punc originality a profesionality. Všichni jsme byli z vystoupení tohoto uskupení nadšeni a za sebe musím pochválit i bezproblémovou komunikaci s paní Janou Marešovou, se kterou se lze s úsměvem dohodnout na všem. Ještě jednou děkuji!
monika hrubá monika hrubá
Byli jsme nadšeni! Profesionálním přístupem, který ale neztrácí lehkost a radost. Navíc jsou schopni přenést klasiku i do nekonvenčních prostředí, takže kromě klasických hudebních salónů jsou schopni vytvořit stejnou kvalitu a zážitek i na zahradě nebo - jako u nás, v zahradě pražského vnitrobloku. Velké díky, byli jste skvělí.
Monika a David Monika a David
Členové Esferas kvarteta pro nás vykouzlili naprosto báječnou hudební produkci a atmosféru na naší svatbě 5. 5. 2018 v Brandově, za což bychom jim velice rádi poděkovali. Především děkujeme Janě za skvělou komunikaci a za pomoc při výběru vhodných skladeb. Vřele Esferas kvarteto doporučujeme, jsou to opravdu profesionálové!!!
Ceny NPÚ Patrimonium pro futuro Ceny NPÚ Patrimonium pro futuro
Tamara Hegerová: Děkujeme Esferas kvartetu za skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili na slavnostním předávání Cen NPÚ na zámku v Bučovicích. Byli jsme nadšení a s profesionálním přístupem maximálně spokojení.
Vystoupení na lodi Vystoupení na lodi
Veronika Říčková: Kvarteto Esferas svým vystoupením včera zpestřilo výroční oslavu našeho klienta. Hudebníci hráli na lodi, díky nim byla atmosféra na oslavě jedinečná. Hosté si poslechli známé skladby v aranžmá smyčcového kvarteta, všem se to líbilo. S paní Janou bezproblémová spolupráce, hudebníci jsou absolutní profesionálové. Vřele doporučuji.
Kvarteto na 9. společném setkání učitelů u krajanů a lektorů češtiny v zahraničí dne 3. 8. 2017 Kvarteto na 9. společném setkání učitelů u krajanů a lektorů češtiny v zahraničí dne 3. 8. 2017
Olga Vlachová: Kvarteto vystoupilo v Domě zahraniční spolupráce u příležitosti letošní největší akce v rámci Programu podpory českého kulturního dědictví v zahraničí. Jeho vystoupení se vyznačovalo naprostou profesionalitou a skvělou atmosférou. Organizace, domluva na výběru repertoáru a samotné provedení bylo naprosto bez problémů. Děkujeme a všem zájemcům o kvalitní hudební vystoupení vřele doporučujeme.
Petra Petra
Firemní akce: Kvarteto jsme měli na firemní akci, kterou velmi příjemně doplnili. Byli jsme moc spokojení a určitě doporučujeme dál!
Svatba Svatba
Jana: Kvarteto nám hrálo loni na svatbě a všichni svatebčané byli nadšení! Vynikající domluva, organizace, pomoc s výběrem hudby.. Děkujeme a rozhodně bych všem doporučila.
Universum Awards 2016 Universum Awards 2016
Irena Rákosová: S kvartetem a Janou spolupracuji už třetím rokem a vždy vše šlape bez problémů. Každý rok mají nový repertoár, letos jsme pro konferenci zvolili moderní pop a rock písně, které skvěle navodily atmosféru. Děkujeme a doporučuji 🙂
Senát, Praha Senát, Praha
Kvarteto jsme poprosili o vystoupení na udílení cen v Senátu, téma bylo filmové melodie, naprostá spokojenost.
Domluva bez problémů, vystoupení na jedničku. Děkujeme ještě jednou.